Hotel Laguna
Hotel Laguna -
Hotel LAGUNA- - , ,

. ! , , , kraimorie, burgas, beach, beaches, Black Sea, Bulgaria, Sozopol, bay,caca, midi, rapani, laguna, - . , , , . ....

: 20
Laguna - Restaurant & Pizza

""
Rosen House for Sale

Hotel Laguna Map

Aile oteli "Laguna" Kraimorie
  Bizim için, o içten "hoşgeldiniz sizi tebrik etmek bir zevk. Emrinizdedir Biz tamamen sizi keyifli ve unutulmaz kalmak sağlamaktır. Sen özellikler ve hizmetler bizim aile oteli bu dili hakkında kapsamlı bilgi bulabilirsiniz aşağıdaki sayfalarında. Biz bütün bu sizin için yararlı olacağına inanıyoruz. Isteğimizi sürekli hizmetlerimizi geliştirmek için ve biz en keyifli eğlence garanti. Biz istediğiniz en parlak şekilde sunmak için mutluluk duyacağız. So memnuniyetle sizin önerileri kabul edecek, bize göndermek istiyorum.
Size hoş kalmak istiyor!

Aile oteli "Laguna" - her yıl yaklaşık 3 eserlerini tek kişilik oda, 10 çift kişilik oda, 3 üç kişilik oda ve 2 sadece apartamenta.Vsichki sahip bulunmaktadır. Sani. tuvalet ve özel balkonlar. Bunlar şık döşenmiş ve gibi bir şehirde otel için ideal bir seçim ve kalmak, kısa vadeli rahatlama ve yaz tatili keyifli olanak sağlar kendi konfor, ile etkilemek modern sessiz kablo TV, internet, buzdolabı ve klimatik.Namira var Karadeniz manzarasına ve Kraimorie, deniz ve plaj yaklaşık 300 metre ile orta kısmında yer. Otel panoramik bir teras davetlilerin araçları için deniz, restoran ve ücretsiz park bakan bulunmaktadır. Isteğe bağlı kahvaltı öğle ve akşam yemeği.

  Mesafe:

- Airport: 35 km
- Demiryolu istasyonu: 10 km
- Bus Stop: 0,010 km
- Merkezi: 0,1 km
- Deniz: 0.250 km
- Orman: 0.500 km
- Dükkan: 0,010 km
- Hastane: 10 km
- Eczane: 0.200 km

Sozopol den - 20 km

Koruma alanı 'den - 1-2 km Poda'
- 6 km deniz Karadeniz en büyük adası - St Anastasia olduğunu

Book Now!
http://www.reservationarea.com/str/2916/tr/index.phpBeach Hotel Laguna Kraimorie,Burgas,Bulgaria