Hotel Laguna
Hotel Laguna -
Hotel LAGUNA- - , ,

. ! , , , kraimorie, burgas, beach, beaches, Black Sea, Bulgaria, Sozopol, bay,caca, midi, rapani, laguna, - . , , , . ....

: 20
Laguna - Restaurant & Pizza

""
Rosen House for Sale

Hotel Laguna Map

Hotel familjare "Laguna" Kraimorie
  Për ne, është një kënaqësi për të ju përgëzoj me përshëndetje të përzemërta. Ne jemi plotësisht në dispozicionin tuaj për të ju siguruar një qëndrim të këndshëm dhe të paharrueshëm. Në faqet vijuese do të gjeni informacion të plotë rreth objekteve dhe shërbimeve të ofruara në hotelin tonë familjare. Ne besojmë se e gjithë kjo do të jetë e dobishme për ju. Dëshira jonë është që vazhdimisht të përmirësuar shërbimet tona dhe kemi garanci rekreative më të këndshme. Ne do të jenë të lumtur për të ofruar mënyra më e shkëlqyer që ju dëshironi. Kështu do të pranoni me gëzim propozimet tuaja, ju dëshironi të na dërgoni.
Ne ju uroj nje qendrim të këndshëm!

Hotel familjare "Laguna", - punon gjithë vitit rreth ka 3 dhoma teke, 10 dhoma dopio, 3 dhoma e trefishtë dhe 2 kanë apartamenta.Vsichki vetëm. Sani. Tualeti dhe ballkonet private. Ata janë mobiluar stil dhe moderne si ato përshtypje me komoditetin e tyre, gjë që e bën atë një zgjedhje ideale për një hotel të qytetit dhe i mundëson të qëndrojë e këndshme, e shkurtër-relaksim afat dhe pushime verore kanë TV kabllor, internet, frigorifer dhe klimatik.Namira të qetë Vend me pamje bukur mbi Detin e Zi dhe pjesë qendrore e Kraimorie, rreth 300 metra larg detit dhe plazhit. Hoteli ka një tarracë panoramike me pamje deti, restorant dhe parkim falas për makinat e gjallë '. Perkujtimore mëngjes drekë dhe darkë.

  Distance:

- Aeroporti: 35 km
- Stacioni hekurudhor: 10 km
- Bus Stop: 0,010 km ²
- Qendra: 0.1 km
- Beach: 0,250 km ²
- Pylli: 0,500 km ²
- Shop: 0,010 km ²
- Spitali: 10 km
- Pharmacy: 0,200 km ²

- 20 km nga Sozopol

- 1-2 km nga zona e mbrojtur "Poda"
- 6 km në det të hapur është ishulli më i madh në Detin e Zi - Shën Anastasia

Book Now!Beach Hotel Laguna Kraimorie,Burgas,Bulgaria