Hotel Laguna
Hotel Laguna - Онлайн резервиране
ГОРЕЩИ ОФЕРТИ
Крайморие Hotel LAGUNA- ИДЕАЛНОТО МЯСТО ЗА ВАШАТА ПОЧИВКА - В бургас, нощувка в крайморие, настаняване

Крайморие хотел Лагуна работи целогодишно. Предлага изгодни цени за нощувки ! В бургас, нощувки в крайморие, настаняване в крайморие, kraimorie, burgas, beach, beaches, Black Sea, Bulgaria, Sozopol, bay,caca, midi, rapani, laguna, хотел Лагуна Крайморие - хотел в Бургас. Резервация, цена на човек, настаняване, стаи под наем. Бургас хотел Лагуна Крайморие....

Цена: 20 лева
РЕСТОРАНТ
Laguna - Restaurant & Pizza

ВИЛЕН КОМПЛЕКС "РОСЕН"
Rosen House for Sale

КАРТА
Hotel Laguna Map

Семеен хотел "езерска" Крайморие
  За нас е задоволство да Ви честиташе со срцевите добредојдени. Ние сме целосно на располагање, за да Ви обезбедиме пријатен и незаборавен престој. На следните страници ќе најдете сеопфатен информации за можностите и услугите што се нудат во нашиот семеен хотел. Веруваме дека тоа ќе е полезно за вас. Наше непрестано желба е да го подобриме услугите и да Ви гарантираме можно пријатен одмор. Ние ќе бидеме среќни да ги исполниме за најдобар сјаен начин Вашите желби. Поради тоа со радост ќе прифатиме секое Ваше предлог, кој сакате да испратиш кон нас.
Ви посакуваме пријатен престој!

Семеен хотел "езерска" - работи целогодишно.Хотелът располага со 3 еднокреветни соби, 10 двокреветни соби, 3 трокреветни соби и 2 апартамента.Всички се со само. Сани. куп и сопствени тераси. Декориран се стилски и модерно како импресионираат со својот комфорт и удобност, што го прави идеален избор за градски хотел и дава можност за Уживајте, краткотраен Рекреација и летувал имаат cable TV, интернет, фрижидер и климатик.Намира се на тивко и мирно место со прекрасен поглед на Црно Море и кон централниот дел на Крайморие, на околу 300 метри од море и плажа. Хотелот има панорамна тераса, поглед на море, ресторант и бесплатен Чувано паркинг за возилата на гостите. По желба појадок ручек и вечера.

  Одалеченост:

- Аеродром: 35 km
- Железничка станица: 10 km
- Автобуска станица: 0.010 km
- Центар: 0.1 km
- Плажа: 0.250 km
- Гора: 0.500 km
- Стан: 0.010 km
- Болницата: 10 km
- Аптека: 0.200 km

- На 20 км од Созопол

- На 1-2 километри од Заштитената област "Подот"
- На 6 км во внатрешноста на море се наоѓа најголемиот остров во Црното Море - Св Анастасија

Резервирано сега!

Времето


Валутни курсове


Календар

Beach Hotel Laguna Kraimorie,Burgas,Bulgaria

Популяризирайте Вашата страница също