Hotel Laguna
Hotel Laguna -
Hotel LAGUNA- - , ,

. ! , , , kraimorie, burgas, beach, beaches, Black Sea, Bulgaria, Sozopol, bay,caca, midi, rapani, laguna, - . , , , . ....

: 20
Laguna - Restaurant & Pizza

""
Rosen House for Sale

Hotel Laguna Map

Family hotel "Laguna" Kraimorie
  Mums, tas ir prieks apsveikt Jūs ar sirds welcome. Mēs esam pilnīgi jūsu rīcībā, lai sniegtu jums patīkamu un neaizmirstamu uzturēšanos. Par turpmākajās lappusēs jūs atradīsiet izsmeļošu informāciju par iekārtām un pakalpojumiem, ko piedāvā mūsu ģimenē viesnīcā. Mēs uzskatām, ka tas viss būs noderīga jums. Mūsu vēlme ir pastāvīgi uzlabot mūsu pakalpojumiem un mēs garantējam patīkamākajām atpūtai. Mēs būsim priecīgi sniegt vissvarīgākajiem kā jūs vēlaties. Tik labprāt pieņems jūsu priekšlikumus, kuru vēlaties nosūtīt mums.
Novēlam Jums patīkamu uzturēšanos!

Ģimenes viesnīcas "Laguna" - strādā visu gadu aptuveni ir 3 vienvietīgi, 10 divvietīgi numuri, 3 trīsvietīgas istabas un 2 apartamenta.Vsichki only. Sani. tualetes un privāto balkoni. Tie ir mēbelēts stilistiski un mūsdienīgu, jo tie pārsteigt ar savu komfortu, kas padara to ideāli pilsētas viesnīcas un ļauj patīkami uzturēties, īslaicīgas atpūtas un vasaras brīvdienās ir kabeļtelevīzija, internets, ledusskapis un klimatik.Namira uz kluso vietu ar skaistu skatu uz Melno jūru un centrālās daļas Kraimorie, aptuveni 300 metru attālumā no jūras un pludmales. Viesnīca ir panorāmas terase ar skatu uz jūru, restorāns un bezmaksas autostāvvieta viesiem "automašīnām. Optional brokastis pusdienas un vakariņas.

  Distance:

- Lidosta: 35 km
- Dzelzceļa stacija: 10 km
- Bus Stop: 0.010 km
- Center: 0.1 km
- Beach: 0.250 km
- Forest: 0,500 km
- Veikals: 0.010 km
- Hospital: 10 km
- Farmācija: 0.200 km

- 20 km no Sozopol

- 1-2 km no aizsargājamās teritorijas "Poda"
- 6 km jūrā ir lielākā sala Melnās jūras - St Anastasia

Book Now!Beach Hotel Laguna Kraimorie,Burgas,Bulgaria