Hotel Laguna
Hotel Laguna -
Hotel LAGUNA- - , ,

. ! , , , kraimorie, burgas, beach, beaches, Black Sea, Bulgaria, Sozopol, bay,caca, midi, rapani, laguna, - . , , , . ....

: 20
Laguna - Restaurant & Pizza

""
Rosen House for Sale

Hotel Laguna Map

Šeimos viešbutis "Laguna" Kraimorie
  Už mus, tai malonu pasveikinti Jus su širdies sveikiname. Mes visiškai jūsų paslaugoms suteikti jums malonu ir mėgaujasi poilsiu. Šiuose puslapiuose Jūs rasite išsamią informaciją apie įrenginių ir paslaugų, kurias siūlo mūsų šeimos viešbučio. Mes tikime, kad visa tai bus Jums naudinga. Mūsų noras nuolat gerinti mūsų paslaugas ir mes garantuojame, malonaus poilsio. Mes stengiamės pristatyti labiausiai ryškus, kaip norite. Tad mielai priims jūsų pasiūlymus, kuriuos norite atsiųsti mums.
Linkime jums malonaus poilsio!

Šeimos viešbutis "Laguna" - veikia visus metus, netoli yra 3 vienviečiai, 10 dviviečiai, 3 triviečiai kambariai ir 2 apartamenta.Vsichki tik. Sani. WC ir balkonu. Jie yra stilinga ir moderni, kaip jie nustebinti savo komfortu, todėl idealiai tinka miesto viešbutį ir leidžia pleasant stay, trumpalaikio poilsio ir vasaros atostogų metu yra kabelinė televizija, internetas, šaldytuvas klimatik.Namira ramiai gražioje vietoje su vaizdu į Juodąją jūrą ir centrinę dalį Kraimorie, apie 300 metrų nuo jūros ir paplūdimio. Viešbutis yra panoraminiai terasa su vaizdu į jūrą, restoranas ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė ir svečių automobiliams. Nebūtina pusryčiai pietūs ir vakarienė.

  Atstumas:

- Airport: 35 km
- Geležinkelio stotis: 10 km
- Autobusų Stotelė: 0,010 km
- Center: 0.1 km
- Beach: 0,250 km
- Forest: 0.500 km
- Parduotuvė: 0,010 km
- Ligoninės: 10 km
- Pharmacy: 0,200 km

- 20 km nuo Sozopol

- 1-2 km atstumu nuo saugomos zonos 'Poda'
- 6 km atviroje jūroje yra didžiausia sala Juodojoje jūroje - Šv Anastasija

Book Now!Beach Hotel Laguna Kraimorie,Burgas,Bulgaria