Hotel Laguna
Hotel Laguna -
Hotel LAGUNA- - , ,

. ! , , , kraimorie, burgas, beach, beaches, Black Sea, Bulgaria, Sozopol, bay,caca, midi, rapani, laguna, - . , , , . ....

: 20
Laguna - Restaurant & Pizza

""
Rosen House for Sale

Hotel Laguna Map

Family Hotel "Laguna" Kraimorie
  Meie jaoks on rõõm õnnitleda teid südamlik teretulnud. Oleme täielikult teie käsutuses, et anda teile meeldiva ja meeldejääva jääda. Järgmistel lehekülgedel leiate põhjalikku teavet seadmete ja teenuste meie pere hotelli. Me usume, et see kõik on kasulik teile. Meie soov on, et pidevalt parandada meie teenuseid ja tagame kõige meeldiva puhkuse. Meil on hea meel, et pakkuda kõige säravam, kuidas soovite. Nii hea meelega nõus oma ettepanekud, mida soovite saata meile.
Soovime teile meeldivat viibimist!

Family Hotel "Laguna" - töötab kõik aastaringselt on 3 ühekohalist tuba, 10 kahekohalist tuba, 3 kolmekohalist tuba ja 2 apartamenta.Vsichki ainult. Sani. WC ja erasektori rõdudega. Nad on sisustatud stiilse ja kaasaegse nad muljet nende mugavust, mistõttu on ideaalne valik City Hotel ja võimaldab meeldib, lühiajalise lõõgastuda ja suve on kaabel-TV, internet, külmkapp ja klimatik.Namira summutada Koht on ilus vaade Must meri ja keskosas Kraimorie umbes 300 meetri kaugusel merest ja rannast. Hotel has panoramic terrass Merevaatega, restoran ja tasuta parkimine külaliste autod. Vabatahtlik hommikusöögiga lõunasöök ja õhtusöök.

  Distants:

- Lennujaam: 35 km
- Railway station: 10 km
- Bus Stop: 0,010 km
- Center: 0.1 km
- Beach: 0,250 km
- Forest: 0.500 km
- Shop: 0,010 km
- Haigla: 10 km
- Ravimid: 0,200 km

- 20 km kaugusel Sozopol

- 1-2 km kaugusel kaitstud ala "Poda"
- 6 km offshore on suurim saar Must meri - St Anastasia

Book now!Beach Hotel Laguna Kraimorie,Burgas,Bulgaria